Výsledky soutěže Affiliate projekt roku 2017

Historicky první ročník soutěže Affiliate projekt roku zná vítěze. Porota na základě čtyř kritérií ocenila nejlepší projekty.

       

Historicky první ročník soutěže Affiliate projekt roku zná vítěze. Porota na základě čtyř kritérií ocenila nejlepší projekty. Těmito kriterii bylo šíření vnímání značky inzerenta, přivádění nových zákazníků, originalita a celkové zpracování webu. Přihlásilo se 24 zajímavých projektů, ze kterých odborná porota vybrala tři nejlepší projekty.

Soutěž Affiliate projekt roku jsme založili s cílem zvýšit povědomí o affiliate marketingu v České republice a na Slovensku mezi širokou odbornou on-line veřejností. Chceme ukázat, že affiliate má svou přidanou hodnotu a že na tomto principu fungují originální, zajímavé, kvalitně zpracované a profesionálně spravované projekty.

Na třetím místě se umístil projekt Skrblik.cz, portál který pomáhá uživatelům šetřit. Na Skrblíkovi najdete návody, tipy, nástroje a postupy, které pomáhají snižovat každodenní výdaje.

Cenu za Skrblik.cz převzala Lenka Chládková.

Druhé místo obsadilo Lovely.sk, modní galerie, která si za cíl klade změnit vyhledávání oblečení, obuvi a doplňků na inspirativní zážitek. Na Lovely.sk najdete tísice přehledně roztříděných produktů a velkou dávku inspirace pro váš šatník.

A vítězem Affiliate projektu roku 2017 se stal projekt Cestujlevne.com. Cílem Cestujlevne.com je inspirovat okolí k individuálním cestám a objevení dobrodružné povahy člověka. Činí tak pomáháním s nalezením výhodnějších cen letenek, které nejsou běžně veřejnosti dostupné. Za 5 let provozu se okolo projektu vytvořila široká a silná komunita cestovatelů, která dnes z Cestujlevne.com dělá mnohem víc, než jen portál o akčních letenkách. Na webu naleznete skoro tisíc unikátních průvodců destinacemi, letišti a aerolinkami, které pomáhají cestovatelům prolomit strach z informační bariéry.

Cenu za Cestujlevne.com převzal David Eiselt.

Kvůli velkému zájmu a kvalitě všech přihlášených projektů jsme se rozhodli ocenit ještě další dva projekty cenou VIVnetworks.com. Chceme podporovat i menší zajímavé projekty, které jsou pro prostředí affiliate nezbytné. Těmito projekty jsou JakDoKanady.cz, web který pomáhá Čechům, kteří chtějí odjet do Kanady za prací, studiem či na dovolenou, a projekt Potreby-rybarske.cz, který vznikl s cílem ukázat začínajícím affiliate partnerům, že je možné i v dnešní době začít vydělávat pomocí affiliate marketingu v zajímavém segmentu a vytvářet přidanou hodnotu pro inzerenta.

Cenu za JakDoKanady převzali Jana Dyškantová a Martin Rosůlek. 

Cenu za Potreby-rybarske.cz převzal Tomáš Rýdel.

Děkujeme všem přihlášeným projektům a těšíme se na další ročník!

       

Affiliate blog VIVnetworks.com

3 tipy, jak účinně využívat CJ ke zvyšování výkonu affiliate programu

Umíte analyzovat své affiliate programy v CJ? Víte, kolik času vám ušetří plánování kampaní přes nový nástroj CJ Placements nebo proč je důležité mít promyšlenou provizní strategii? Tyto otázky probíráme s našimi inzerenty v rámci Affiliate workshopu Jak naplno využívat potenciál CJ, na kterém představujeme nové nástroje technologie CJ a možnosti, jak s jejich pomocí výrazně zlepšit výkon affiliate programů. Workshop v současnosti pravidelně opakujeme, ale pokud se ho nemůžete zúčastnit osobně, přinášíme vám v článku alespoň 3 základní tipy pro úspěšnou práci se CJ nástroji pro inzerenty.

Celý článek
Proč se vyplatilo být na Reshoperu 2019?

Ať už vlastníte e-shop a chcete, aby rostl, nebo podnikáte v e-commerce a zajímají vás možnosti spolupráce, tahle akce vás pohltí. My vystavovatelé pro to každoročně děláme maximum a letos jsme se navíc opět předvědčili, že osobní setkání i v online businessu nadále přináší obrovské výhody, zejména pak příležitost zabývat se důležitými oborovými tématy do hloubky. Za námi je Reshoper 2019, den plný inspirace, kvalitního networkingu a zajímavých (nejen) marketingových projektů. Jaké to bylo být jedním z vystavovatelů? A proč se vyplatilo zastavit se tu za týmem VIVnetworks.com?

Celý článek
Všechny články z blogu