Na 13. Affiliate konferenci se dozvíte, jak na expanzi do zahraničí, SEO a UX

Zajímá vás, jak můžete s vašimi online projekty úspěšně expandovat do zahraničí? Chcete se naučit, jak můžete k jejich vylepšení využít technické SEO a UX? Už 15.11. 2018 v Praze proběhne 13. Affiliate konference, kde k těmto tématům získáte potřebné odpovědi a užitečné tipy od těch nejvýznamnějších hráčů ze světa online marketingu a e-commerce u nás a na Slovensku.

       

"Jsme rádi, že letos naše pozvání na Affiliate konferenci přijal Filip Podstavec, kterého u nás považujeme za jedničku nejen v SEO. Jsme přesvědčeni, že jeho přednáška bude mít praktický přínos jak pro inzerenty, tak i publishery a profesionály z řad vývojářů a marketérů. Navíc si letos klademe za cíl podpořit česko-slovenskou online komunitu v expanzi do zahraničí, proto bychom provozovatele e-shopů a profesionály z e-commerce rádi pozvali na několik skvělých přednášek o tom, jak mohou úspěšně rozšiřovat své online projekty za hranice.”, uvedl Robert Studený, COO společnosti VIVnetworks.com.

Už 7 let se na Affiliate konferenci setkávají majitelé a manažeři předních českých a slovenských e-shopů s provozovateli webů a profesionály ze světa výkonnostního online marketingu, aby si vyměnili know-how, zlepšili své projekty a navázali nové obchodní vztahy. My si toho vážíme, a letos jsme proto přichystali pro účastníky hned dvě hlavní témata. První se opírá o současné potřeby online komunity a je jím expanze do zahraničí. Druhým je praktické využití technického SEO a UX, kterým zachováváme cíl konference vzdělávat online komunitu v disciplínách výkonnostního online marketingu.

Jak dobýt zahraniční trhy a k čemu je data mining?

S Alexandrem Jeleascovem, CEO společnosti Coletaria.ro (Zásilkovna), se letos například dozvíte, co očekávat od expanze na rumunský trh a jeho zákazníků a jak se na ně připravit. Tomáš Vrtík, CEO společnosti Expandeco.com, vám zprostředkuje vlastní zkušenosti s expanzí do zahraničí a zjistíte, jaké nezbytné kroky je v procesu nutné podniknout. Dozvíte se, čeho se vyvarovat, aby se vaše snahy o expanzi nezměnily v noční můru. Ze světa SEO a UX se můžete těšit například Daniela Musila, Account Directora ze společnosti AITOM.cz, se kterým objevíte užitečné možnosti UX analýzy a testování webu.  Hned první přednáška Affiliate konference však bude věnována know-how od jednoho z největších odborníků na SEO a linkbuilding u nás, Filipa Podstavce.

Jak vypadá affiliate marketing v praxi se nejlépe dozvíte od těch, kteří ho sami využívají. Hned na začátek konference vás proto čeká workshop se zástupci e-shopů DEK, Lekarna.cz, Yves Rocher a SUPERZOO, kteří se s vámi podělí o zajímavé trendy a své inspirativní plány do budoucna.

Rádi návštěvníkům zprostředkováváme možnost prohloubit své stávající obchodní vztahy a navázat nové, proto se opět můžete těšit na networking a navazující afterparty, kde inspirativní rozhovory a sdílení nápadů často zdrží naše hosty až do ranních hodin.

Na konferenci navíc proběhne vyhlášení soutěže Affiliate projekt roku 2018

Chci se registrovat

 

Organizátorem Affiliate konference je společnost VIVnetworks, generálním partnerem je affiliate síť CJ.com.

 

       

Affiliate blog VIVnetworks.com

Proč se vyplatilo být na Reshoperu 2019?

Ať už vlastníte e-shop a chcete, aby rostl, nebo podnikáte v e-commerce a zajímají vás možnosti spolupráce, tahle akce vás pohltí. My vystavovatelé pro to každoročně děláme maximum a letos jsme se navíc opět předvědčili, že osobní setkání i v online businessu nadále přináší obrovské výhody, zejména pak příležitost zabývat se důležitými oborovými tématy do hloubky. Za námi je Reshoper 2019, den plný inspirace, kvalitního networkingu a zajímavých (nejen) marketingových projektů. Jaké to bylo být jedním z vystavovatelů? A proč se vyplatilo zastavit se tu za týmem VIVnetworks.com?

Celý článek
Historický rekord v tržbách a téměř půl miliardy z affiliate marketingu - to byl konec roku 2018 v e-commerce

Obraty e-shopů u nás loni podle Asociace pro elektronickou komerci (APEK) meziročně vzrostly o 17% a dosáhly historicky rekordních částek. Poslední dva měsíce v roce byly opět ve znamení Black Friday a předvánoční nákupní mánie. Jak se tyto trendy odrazily ve výsledcích affiliate programů za listopad a prosinec 2018? Připravili jsme si pro vás krátký souhrn výsledků sítě VIVnetworks.com.

Celý článek
Všechny články z blogu