Jaká je budoucnost affiliate katalogů? Nejen na to odpoví Milan Pichlík na 10. Affiliate konferenci

Přinášíme vám krátky rozhovor s již známou osobností affiliate marketingu, Milanem Pichlíkem.

       

Přinášíme vám krátky rozhovor s již známou osobností affiliate marketingu, Milanem Pichlíkem.

 

Jak jste se dostal k affiliate?

Při studiu člověk moc jiných zajímavých možností jak si rozumně vydělat nemá. Co mě zlákalo do oblasti affiliate je, že za minimální náklady lze vydělat násobně více a s mizivým rizikem.

Jak vidíte osobně vývoj affiliate marketingu v ČR, SK?

Affiliate marketing samozřejmě v ČR i SK poroste. Stejně je tomu i v zahraničí. V čem naopak vidím problém jsou začínající partneři. Bez předešlých zkušeností v online marketingu je stále těžší prorazit a vydělat zajímavější provize. Navíc rostou náklady ve všech vertikálách. Ať už se jedná o PPC, vývoj nebo copywriting. Nicméně ze strany větších inzerentů jdou naopak provize a délky cookies dolů. Na tento trend je nutné si dát do budoucna pozor a mít portfolio svých webů řádně diverzifikované i z hlediska inzerentů. Občas ale ani to nestačí.

S kolika lidmi spolupracujete na svých projektech, nebo pracujete sám?

V posledním roce pracujeme ve 2.

Jak vidíte budoucnost affiliate katalogů?

Hustodémonickykrutopřísnou. Budu o tom mluvit na přednášce. Těšte se :)

 

 

       

Affiliate blog VIVnetworks.com

3 tipy, jak účinně využívat CJ ke zvyšování výkonu affiliate programu

Umíte analyzovat své affiliate programy v CJ? Víte, kolik času vám ušetří plánování kampaní přes nový nástroj CJ Placements nebo proč je důležité mít promyšlenou provizní strategii? Tyto otázky probíráme s našimi inzerenty v rámci Affiliate workshopu Jak naplno využívat potenciál CJ, na kterém představujeme nové nástroje technologie CJ a možnosti, jak s jejich pomocí výrazně zlepšit výkon affiliate programů. Workshop v současnosti pravidelně opakujeme, ale pokud se ho nemůžete zúčastnit osobně, přinášíme vám v článku alespoň 3 základní tipy pro úspěšnou práci se CJ nástroji pro inzerenty.

Celý článek
Proč se vyplatilo být na Reshoperu 2019?

Ať už vlastníte e-shop a chcete, aby rostl, nebo podnikáte v e-commerce a zajímají vás možnosti spolupráce, tahle akce vás pohltí. My vystavovatelé pro to každoročně děláme maximum a letos jsme se navíc opět předvědčili, že osobní setkání i v online businessu nadále přináší obrovské výhody, zejména pak příležitost zabývat se důležitými oborovými tématy do hloubky. Za námi je Reshoper 2019, den plný inspirace, kvalitního networkingu a zajímavých (nejen) marketingových projektů. Jaké to bylo být jedním z vystavovatelů? A proč se vyplatilo zastavit se tu za týmem VIVnetworks.com?

Celý článek
Všechny články z blogu