About you spouští affiliate program - co nabízí partnerům?

E-shop About you loni vstoupil na český trh a nyní konečně spouští affiliate program v CJ.com. Jaké výhody ze spolupráce mohou partneři očekávat?

       

 

Od pondělí 27. května se můžou partneři CJ.com zapojovat do affiliate programu fashion obchodu About you, a to v jeho české, slovenské i maďarské verzi. Dlouho očekávaný vstup About you na český trh v říjnu 2018 následuje navíc další skvělá zpráva - 3. června ve 20:00 bude otevřen e-shop About you také na Slovensku! Do jeho programu se ale partneři mohou zapojovat už teď.

Proč About you?

About you je první online obchod, který inspiruje své zákazníky outfity od oblíbených influencerů. Populární e-shop nabízí okolo 70 tisíc produktů od zhruba 500 značek. Jedním z pádných důvodů k propagaci About you je narůstající zájem českého trhu o nakupování módy i skutečnost, že v době spouštění affiliate programu už za sebou About you má obrovskou PR kampaň - na spuštění e-shopu upozorňoval několik dní teaser v televizi, outdooru, tisku, rádiu nebo na internetu. Startovací fáze uvedení na trh vyvrcholila eventem, kterého se zúčastnilo přes 300 influencerů, celebrit, novinářů a lidí z oboru. About you se proto od svého uvedení podařilo vybudovat povědomí o značce získaním pozornosti médií a cílové skupiny a affiliate partneři tak mohou od začátku těžit z popularity e-shopu.

Affiliate program About you nabízí partnerům skvělé provize ve výši 7,5 - 15 % podle toho, zda produkty nakupuje stávající nebo nově přivedený zákazník. Více o programu si přečtěte v našem katalogu (SK verze zde). Registrovaní partneři v CJ.com mohou využít přímého odkazu k zapojení se do programu (SK verze zde).

       

Affiliate blog VIVnetworks.com

„V SEO bývají problémy na první pohled neviditelné, firmy je často odhalí až když je pozdě,“ říká Ján Januška

Mnoho českých a slovenských firem se podle něj obrací na SEO specialistu až v momentě, kdy je pro ně pozdě. V SEO údajně bývají chyby na první pohled neviditelné, firmy za ně ale platí výrazným propadem ve vyhledávání. Co je třeba si pohlídat, aby se Google stal spojencem vašeho online podnikání a nikoliv vaším nepřítelem? Na to nám na 5. Affiliate konferenci odpoví Ján Januška, který před časem založil startup Spotibo, mezinárodní agenturu pro technické SEO.

Celý článek
„Na globální trendy nejsme připraveni, v Česku a na Slovensku ještě stále chybí základní osvěta,” říká zakladatelka UX agentury

Zakladatelka UX agentury Consella Daniela Holá nastartovala svoji kariéru v Petit Press a v Ringier Axel Springer. UX se věnuje už 8 let a dnes má na kontě desítky uživatelských testování a stovky hodin analýz výzkumů. Na Affiliate konferenci v Bratislavě promluví o tom, proč je UX testování pro firmy tak důležité. V rozhovoru nám prozradila, v čem majitelé webů nejčastěji chybují a jaká je podle ní nejbližší budoucnost UX u nás a na Slovensku.

Celý článek
Všechny články z blogu