About you spouští affiliate program - co nabízí partnerům?

E-shop About you loni vstoupil na český trh a nyní konečně spouští affiliate program v CJ.com. Jaké výhody ze spolupráce mohou partneři očekávat?

       

 

Od pondělí 27. května se můžou partneři CJ.com zapojovat do affiliate programu fashion obchodu About you, a to v jeho české, slovenské i maďarské verzi. Dlouho očekávaný vstup About you na český trh v říjnu 2018 následuje navíc další skvělá zpráva - 3. června ve 20:00 bude otevřen e-shop About you také na Slovensku! Do jeho programu se ale partneři mohou zapojovat už teď.

Proč About you?

About you je první online obchod, který inspiruje své zákazníky outfity od oblíbených influencerů. Populární e-shop nabízí okolo 70 tisíc produktů od zhruba 500 značek. Jedním z pádných důvodů k propagaci About you je narůstající zájem českého trhu o nakupování módy i skutečnost, že v době spouštění affiliate programu už za sebou About you má obrovskou PR kampaň - na spuštění e-shopu upozorňoval několik dní teaser v televizi, outdooru, tisku, rádiu nebo na internetu. Startovací fáze uvedení na trh vyvrcholila eventem, kterého se zúčastnilo přes 300 influencerů, celebrit, novinářů a lidí z oboru. About you se proto od svého uvedení podařilo vybudovat povědomí o značce získaním pozornosti médií a cílové skupiny a affiliate partneři tak mohou od začátku těžit z popularity e-shopu.

Affiliate program About you nabízí partnerům skvělé provize ve výši 7,5 - 15 % podle toho, zda produkty nakupuje stávající nebo nově přivedený zákazník. Více o programu si přečtěte v našem katalogu (SK verze zde). Registrovaní partneři v CJ.com mohou využít přímého odkazu k zapojení se do programu (SK verze zde).

       

Affiliate blog VIVnetworks.com

„Češi a Slováci jsou odvážní a podnikaví, potenciál maďarského trhu je pro ně obrovský,“ tvrdí Marianna Pajda

Marianna Pajda řídí logistickou firmu Csomagküldő.hu (člen Packeta Group, do které spadá i Zasilkovna.cz) a poskytuje odborné poradenství maďarským e-shopům při expanzi do zahraničí. Csomagküldő.hu se díky schopnostem jejího týmu za 4 roky působení blíží k 1 milionu zpracovaných zásilek a meziročně roste o stovky procent. Odbornice na maďarský e-commerce trh na 14. Affiliate konferenci prozradí, na co je třeba se zaměřit, pokud se rozhodujete pro online expanzi do Maďarska.

Celý článek
„S tímom ľudí projekt vždy posuniete ďalej ako s 'one man show',“ říká zakladatel Kombo.sk

V online marketingu se pohybuje od roku 2011 a před dvěma lety založil portál Kombo.sk, který je dnes jedním z nejúspěšnějších affiliate portálů na Slovensku. Na 14. Affiliate konferenci Peter Chodelka prozradí, jak lze vybudovat silnou značku a dosáhnout úspěchu za relativně krátkou dobu. Na rozběhnutí affiliate projektu je podle něj ještě stále vhodný čas, proto jsme se ho zeptali, jaké principy jsou podle něj pro úspěch v affiliate klíčové.

Celý článek
Všechny články z blogu