3. Affiliate konference v Bratislavě

Děkujeme všem účastníků a přednášejícím za skvělou akci.

       

Na konci září proběhla již 3. Affiliate konference v Bratislavě, která se věnovala tématům affiliate programů a kvalitní spolupráce mezi inzerentem a partnerem, affiliate v segmentu módy a přišla řeč i na obsahový marketing. Odpolední akce se protáhla do pozních večerních hodin, kdy probíhal networking a afterparty.

robert_studeny_affiliate_konference

Akci zahájil Robert Studený - Founder & COO VIVnetworks.com.

tomas_jagoda_affiliate_konference

První v pořadí vystoupil Tomáš Jagoda - Business Development Manager VIVnetworks.com Slovakia - s přednáškou o hlavních stavebních kamenech affiliate spolupráce a spouštění affiliate programu.

gabka_koscova_affiliate_konference

Gabka Koščová - Content marketing, Copywriting, SEO, Linkbuilding - ukázala jak přistupovat k obsahové strategii, jak a jaké si stanovovat cíle. Vše doprovázela zajímavými příklady a ukázkami z jejích projektů.

petr_jurca_affiliate_konference

Dlouholetý affiliate partner Petr Jurča představil rizika spolupráce s jedním inzerentem. Přednášku plnou reálných dat a čísel následovala podnětná diskuze s účastníky.

marek_roszka_affiliate_konference

Po coffee breaku představil Marek Roszka - Performance Marketing Manager WearCo - globální affiliate program Answear.

veronika_maronova_affiliate_konference

Poslední vystoupila Veronika Maronová - autorka webu Modnysvet.sk - se svým příběhem jak začínal web Modnysvet.sk a jak přistupují k affiliate spolupráci.

affiliate_konference

Děkujeme všem účastníků a přednášejícím za skvělou akci a podnětnou diskuzi o affiliate marketingu. Těšíme se na příště.

Tým VIVnetworks.com
Affiliatekonferencia.sk

       

Affiliate blog VIVnetworks.com

Špičky online marketingu a e-commerce ovládly 13. Affiliate konferenci a představily poslední trendy

Účinkující 13. ročníku Affiliate konference se shodli, že východ Evropy ukrývá obrovský potenciál pro rozvoj online obchodu a právě teď jsme na prahu ideální příležitosti. Specialisté na SEO představili do hloubky trendy ve vyhledávání, novinky od Googlu i filtrace. Nechyběl praktický vhled do UX a testování a užitečné rady, jak vylepšit svůj e-shop pomocí affiliate programů. Vyhlášení Affiliate projekt roku přineslo překvapující výsledky a návštěvníci ocenili praktičnost a detailní analýzy přednášejících. Jaké konkrétní know-how tedy konference přinesla?

Celý článek
„Právě teď je ideální možnost vstoupit na rumunský trh,“ říká Alexandr Jeleascov ze společnosti Coletaria.ro

Má na svém svědomí expanzi Zásilkovny do Rumunska (Coletaria.ro). Z Bukurešti nyní koordinuje expanzi e-shopů ze střední a západní Evropy do východní a naopak. Coletaria.ro jako člen skupiny Paketa Group se svojí logistickou e-commerce platformou rozšířili své služby například i na Slovensko, do Polska a Maďarska a v blízké budoucnosti plánují expandovat do všech 28 států EU. Alexandr tvrdí, že právě teď je ideální možnost vstoupit na rumunský trh a dostat se do povědomí rumunských zákazníků. Pár tipů, jak toho dosáhnout, nám prozradil v našem rozhovoru. Detailněji o tom přednese na 13. Affiliate konferenci.

Celý článek
Všechny články z blogu