3. Affiliate konference v Bratislavě

Děkujeme všem účastníků a přednášejícím za skvělou akci.

       

Na konci září proběhla již 3. Affiliate konference v Bratislavě, která se věnovala tématům affiliate programů a kvalitní spolupráce mezi inzerentem a partnerem, affiliate v segmentu módy a přišla řeč i na obsahový marketing. Odpolední akce se protáhla do pozních večerních hodin, kdy probíhal networking a afterparty.

Akci zahájil Robert Studený - Founder & COO VIVnetworks.com.

První v pořadí vystoupil Tomáš Jagoda - Business Development Manager VIVnetworks.com Slovakia - s přednáškou o hlavních stavebních kamenech affiliate spolupráce a spouštění affiliate programu.

Gabka Koščová - Content marketing, Copywriting, SEO, Linkbuilding - ukázala jak přistupovat k obsahové strategii, jak a jaké si stanovovat cíle. Vše doprovázela zajímavými příklady a ukázkami z jejích projektů.

Dlouholetý affiliate partner Petr Jurča představil rizika spolupráce s jedním inzerentem. Přednášku plnou reálných dat a čísel následovala podnětná diskuze s účastníky.

Po coffee breaku představil Marek Roszka - Performance Marketing Manager WearCo - globální affiliate program Answear.

Poslední vystoupila Veronika Maronová - autorka webu Modnysvet.sk - se svým příběhem jak začínal web Modnysvet.sk a jak přistupují k affiliate spolupráci.

Děkujeme všem účastníků a přednášejícím za skvělou akci a podnětnou diskuzi o affiliate marketingu. Těšíme se na příště.

Tým VIVnetworks.com
Affiliatekonferencia.sk

       

Affiliate blog VIVnetworks.com

Všechny články z blogu