Technologie CJ

Společnost VIVnetworks.com je ve střední a východní Evropě výhradním provozovatelem technologie CJ Affiliate by Conversant / CJ.com, největší a nejstabilnější affiliate sítě na světě. Od roku 2009 se nám s pomocí této technologie podařilo vybudovat největší síť partnerů v regionu a poskytnout její výhody stovkám inzerentů a tisícům partnerů v Česku, na Slovensku, v Polsku, Bulharsku, Rumunsku a Maďarsku a dalších zemích střední a východní Evropy. Snadno proto můžeme váš affiliate program registrovat do sítě CJ.com tak, abyste mohli na více než 35 000 partnerských webech co nejrychleji a nejefektivněji prodávat své služby a produkty za vámi předem stanovenou provizi.

Technologie CJ.com zajišťuje spolehlivost a zázemí pro vaše online projekty, přesnost výpočtů provizí a precizní analýzy monitorující vaše výstupy pomocí nástroje CJ Insights. Navíc vám zaručuje stabilitu společnosti kontrolované nejvýznamnější světovou burzou cenných papírů New York Stock Exchange.

Jak technologie funguje?

Affiliate síť VIVnetworks.com veřejně poskytuje technologii CJ.com v podstatě jako online tržiště, kde na jedné straně vstupují inzerenti s nabídkou spolupráce prostřednictvím svého affiliate programu (partnerský program) a na druhé straně zapojují partneři své portály, blogy, fóra, FB stránky apod. Partneři tak zobrazují reklamu inzerentů na CPA (Cost per Action) modelu. Od inzerenta tedy získávají provize za prodej zboží nebo služeb, čímž dochází k maximálnímu využití návštěvnosti webových stránek partnerů.

Proč využívat technologii CJ.com?

  • Platíte jen za skutečný výkon

Se CJ.com máte jistotu, že platby probíhají až v momentě, kdy koncový zákazník objednávku zaplatí a nestornuje. Vaše náklady na affiliate marketing se tedy rovnají nákladům na provize z hodnoty objednávky. O vyplácení partnerů se navíc nemusíte starat, skrz technologii CJ.com platby probíhají automaticky, s přesností a pravidelností.

  • 100% transparentnost vám zaručuje přesná data

Transparentní tracking a reporting pomáhá zprůhlednit financování on-line marketingu v e-commerce firmách a partnerům umožňují zjistit svoji hodnotu na trhu. Můžete tak v síti v reálném čase vidět výkonnost všech svých partnerů včetně přesných informací o tom, odkud k vám přicházejí a který partner objednávky generoval. Navíc vždy víte, jaký kód byl pro objednávky použit, tedy jestli byl schválen přes síť affiliate či ne.

  • Vaše online projekty jsou v bezpečí

Nemusíte se bát, že by váš produkt byl propagován na nežádoucích webech. Jako jediní ve střední a východní Evropě poskytujeme službu Network Quality týmu, který  spolehlivě identifikuje podvodné a nežádoucí weby a vyřazuje je ze sítě. Jedná se o automatizovaný proces, pomocí kterého technologie chrání váš obchod i značku 24/7. 

  • Nastavíte si provize podle sebe

Díky technologii CJ.com máte možnost si v síti stanovit různé provize pro jednotlivé skupiny partnerů, kombinovat odměny fix/provize, proklik/provize a nastavit si výši provize na neomezený počet kategorií. V praxi se tak například můžete rozhodnout pro zvýšení provizí u partnerů, kteří vám přináší dlouhodobě nejlepší výsledky, a tak motivovat stávající i potenciální partnery v zapojení se do vašeho programu. Takový systém vám dává možnost z vašeho affiliate programu vytěžit opravdu maximum.

Jste už v CJ.com zapojeni a nevíte si s něčím rady? Doporučujeme se podívat na náš blog nebo do sekce Implementace affiliate CJ. Případně neváhejte kontaktovat náš tým!

Výsledky VIVnetworks

 

 

Výsledky VIVnetworks

 

 

 

Affiliate blog VIVnetworks.com

„V SEO bývají problémy na první pohled neviditelné, firmy je často odhalí až když je pozdě,“ říká Ján Januška

Mnoho českých a slovenských firem se podle něj obrací na SEO specialistu až v momentě, kdy je pro ně pozdě. V SEO údajně bývají chyby na první pohled neviditelné, firmy za ně ale platí výrazným propadem ve vyhledávání. Co je třeba si pohlídat, aby se Google stal spojencem vašeho online podnikání a nikoliv vaším nepřítelem? Na to nám na 5. Affiliate konferenci odpoví Ján Januška, který před časem založil startup Spotibo, mezinárodní agenturu pro technické SEO.

Celý článek
„Na globální trendy nejsme připraveni, v Česku a na Slovensku ještě stále chybí základní osvěta,” říká zakladatelka UX agentury

Zakladatelka UX agentury Consella Daniela Holá nastartovala svoji kariéru v Petit Press a v Ringier Axel Springer. UX se věnuje už 8 let a dnes má na kontě desítky uživatelských testování a stovky hodin analýz výzkumů. Na Affiliate konferenci v Bratislavě promluví o tom, proč je UX testování pro firmy tak důležité. V rozhovoru nám prozradila, v čem majitelé webů nejčastěji chybují a jaká je podle ní nejbližší budoucnost UX u nás a na Slovensku.

Celý článek
Všechny články z blogu