Technologie CJ

  • světově největší a nejspolehlivější technologie na affiliate marketing, společnost je kotována na burze v NewYorku,
  • největší síť v ČR a SK,
  • Adserving platforma,
  • automatické vyplácení provizí Partnerů,
  • CJ Affiliate by Conversant exklusivně zastupuje společnost VIVnetworks.com,
  • Network Quality, je jedinečná služba, která chrání Inzerenty od podvodného jednání některých Partnerů.

Veřejná affiliate síť VIVnetworks.com, funguje na technologii CJ Affiliate by Conversant (dříve Commission Junction). Jedná se vlastně o tržiště, kde na jedné straně do sítě vstupují Inzerenti se svojí nabídkou spolupráce prostřednictvím svého Affiliate Program (také někdy nazýván jako Partnerský program) a na druhé straně se do sítě zapojují Partneři všechny druhy  portálů, blogy, fóra, FB stránky apod.), kteří zobrazují reklamu Inzerentů na CPA modelu. Tzn. inkasují provize od Inzerenta  za prodej zboží nebo služeb a tím dochází k maximálnímu využití návštěvnosti webových stránek Partnerů. Veřejná affiliate síť CJ Affiliate by Conversant je absolutně transparentní prostředí na Internetu, kde v reálném čase vidí Inzerent výkonnost všech svých Partnerů a Partneři vidí své výkony včetně provizí od každého jednotlivého Inzerenta.

Společnost VIVnetworks.com je operátorem této největší světové affiliate sítě v ČR, SR, Polsku, Bulharsku, Rumunsku a Maďarsku. VIVnetworks vytvoří a připojí váš Affiliate Program do této veřejné sítě tak, abyste mohli na více než 25 000 portálech co nejrychleji prodávat své služby a produkty za Vámi nabídnutou provizi.

Výsledky VIVnetworks

 

 

Výsledky VIVnetworks

 

 

 

Affiliate blog VIVnetworks.com

Historický rekord v tržbách a téměř půl miliardy z affiliate marketingu - to byl konec roku 2018 v e-commerce

Obraty e-shopů u nás loni podle Asociace pro elektronickou komerci (APEK) meziročně vzrostly o 17% a dosáhly historicky rekordních částek. Poslední dva měsíce v roce byly opět ve znamení Black Friday a předvánoční nákupní mánie. Jak se tyto trendy odrazily ve výsledcích affiliate programů za listopad a prosinec 2018? Připravili jsme si pro vás krátký souhrn výsledků sítě VIVnetworks.com.

Celý článek
Affiliate letos přivedl do e-shopů během Black Friday více než 2 miliony zákazníků

Letošní Black Friday přinesl v tržbách e-shopů z affiliate kampaní sítě VIVnetworks.com o 10% více objednávek než v roce 2017. Největší předvánoční marketingová událost ze západu každý rok v Česku roste na popularitě a e-shopy toho dokáží efektivně využívat. Affiliate marketing je významným nástrojem podpory kampaní Black Friday, proto jsme si pro vás připravili stručné meziroční srovnání počtu objednávek skrze affiliate u našich e-shopů a také tipy, jak využít affiliate marketing pro vaše Black Friday kampaně.

Celý článek
Všechny články z blogu