Technologie CJ

Společnost VIVnetworks.com je ve střední a východní Evropě výhradním provozovatelem technologie CJ Affiliate by Conversant / CJ.com, největší a nejstabilnější affiliate sítě na světě. Od roku 2009 se nám s pomocí této technologie podařilo vybudovat největší síť partnerů v regionu a poskytnout její výhody stovkám inzerentů a tisícům partnerů v Česku, na Slovensku, v Polsku, Bulharsku, Rumunsku a Maďarsku a dalších zemích střední a východní Evropy. Snadno proto můžeme váš affiliate program registrovat do sítě CJ.com tak, abyste mohli na více než 35 000 partnerských webech co nejrychleji a nejefektivněji prodávat své služby a produkty za vámi předem stanovenou provizi.

Technologie CJ.com zajišťuje spolehlivost a zázemí pro vaše online projekty, přesnost výpočtů provizí a precizní analýzy monitorující vaše výstupy pomocí nástroje CJ Insights. Navíc vám zaručuje stabilitu společnosti kontrolované nejvýznamnější světovou burzou cenných papírů New York Stock Exchange.

Jak technologie funguje?

Affiliate síť VIVnetworks.com veřejně poskytuje technologii CJ.com v podstatě jako online tržiště, kde na jedné straně vstupují inzerenti s nabídkou spolupráce prostřednictvím svého affiliate programu (partnerský program) a na druhé straně zapojují partneři své portály, blogy, fóra, FB stránky apod. Partneři tak zobrazují reklamu inzerentů na CPA (Cost per Action) modelu. Od inzerenta tedy získávají provize za prodej zboží nebo služeb, čímž dochází k maximálnímu využití návštěvnosti webových stránek partnerů.

Proč využívat technologii CJ.com?

  • Platíte jen za skutečný výkon

Se CJ.com máte jistotu, že platby probíhají až v momentě, kdy koncový zákazník objednávku zaplatí a nestornuje. Vaše náklady na affiliate marketing se tedy rovnají nákladům na provize z hodnoty objednávky. O vyplácení partnerů se navíc nemusíte starat, skrz technologii CJ.com platby probíhají automaticky, s přesností a pravidelností.

  • 100% transparentnost vám zaručuje přesná data

Transparentní tracking a reporting pomáhá zprůhlednit financování on-line marketingu v e-commerce firmách a partnerům umožňují zjistit svoji hodnotu na trhu. Můžete tak v síti v reálném čase vidět výkonnost všech svých partnerů včetně přesných informací o tom, odkud k vám přicházejí a který partner objednávky generoval. Navíc vždy víte, jaký kód byl pro objednávky použit, tedy jestli byl schválen přes síť affiliate či ne.

  • Vaše online projekty jsou v bezpečí

Nemusíte se bát, že by váš produkt byl propagován na nežádoucích webech. Jako jediní ve střední a východní Evropě poskytujeme službu Network Quality týmu, který  spolehlivě identifikuje podvodné a nežádoucí weby a vyřazuje je ze sítě. Jedná se o automatizovaný proces, pomocí kterého technologie chrání váš obchod i značku 24/7. 

  • Nastavíte si provize podle sebe

Díky technologii CJ.com máte možnost si v síti stanovit různé provize pro jednotlivé skupiny partnerů, kombinovat odměny fix/provize, proklik/provize a nastavit si výši provize na neomezený počet kategorií. V praxi se tak například můžete rozhodnout pro zvýšení provizí u partnerů, kteří vám přináší dlouhodobě nejlepší výsledky, a tak motivovat stávající i potenciální partnery v zapojení se do vašeho programu. Takový systém vám dává možnost z vašeho affiliate programu vytěžit opravdu maximum.

Jste už v CJ.com zapojeni a nevíte si s něčím rady? Doporučujeme se podívat na náš blog nebo do sekce Implementace affiliate CJ. Případně neváhejte kontaktovat náš tým!

Výsledky VIVnetworks

 

 

Výsledky VIVnetworks

 

 

 

Affiliate blog VIVnetworks.com

„S tímom ľudí projekt vždy posuniete ďalej ako s 'one man show',“ říká zakladatel Kombo.sk

V online marketingu se pohybuje od roku 2011 a před dvěma lety založil portál Kombo.sk, který je dnes jedním z nejúspěšnějších affiliate portálů na Slovensku. Na 14. Affiliate konferenci Peter Chodelka prozradí, jak lze vybudovat silnou značku a dosáhnout úspěchu za relativně krátkou dobu. Na rozběhnutí affiliate projektu je podle něj ještě stále vhodný čas, proto jsme se ho zeptali, jaké principy jsou podle něj pro úspěch v affiliate klíčové.

Celý článek
„E-shopy nejčastěji řeší atribuci přes 'last click', to ale není ideální řešení,“ říká Martin Faith z Roivenue

"Last click" není pro hodnocení affiliate partnerů podle něj spravedlivý, posun k data driven atribuci ale není nutností pro každý e-shop. Kolik e-shopů ji dnes používá a kdy má její implementace smysl? Rozhovor nám poskytl Martin Faith, který jako konzultant s nástrojem Roivenue pomáhá zlepšovat online podnikání a orientaci v interních a marketingových datech výkonnostním i mediálním agenturám a e-commerce firmám. Těšit se můžete už teď na jeho přednášku na 5. Affiliate konferenci v Bratislavě.

Celý článek
Všechny články z blogu