Affiliate konference

Pravidelně pořádáme Affiliate konference, kam zveme přednášet odborníky nejen z affiliate oboru. První konferenci jsme pořádali na podzim 2011, další pak o rok později. Od roku 2013 pořádáme dvě konference ročně a v tomto trendu chceme pokračovat i nadále. Loni jsme přidali také konference na Slovensku.
JIŽ BRZY nás čeká 3. Affiliate konferencia v Bratislave - 26. 9. 2017. Více informací zde.

 

10. Affiliate konference proběhla v úterý 4. 4. 2017!

 

Jubilejní 10. Affiliate konference pořádaná v prostorách Café Louvre, přinesla dosud největší koncentraci odborníků na výkonnostní online marketing.


Na konferenci vystoupili čtyři top affiliate partneři z různých oborů, kteří představili své affiliate projekty s
jasnou přidanou hodnotu pro inzerenty i koncové uživatele. Ukázali, jak se na affiliate spolupráci dívají oni,
jak řeší budování brandu a svou další budoucnost v affiliate.


Z řad inzerentů vystoupil zástupce Dr. Max.cz s velice zajímavým tématem, jaká jsou specifika reklamy na léky a medicínské produkty.
Mimo to, se účastníci z řad partnerů dozvěděli, jak správně nasadit Google Analytics, aby dostávali relevantní informace o konverzích
z různých zdrojů návštěvnosti, které významně zefektivní optimalizaci affiliate projektů.


Jako inspirace pro vaše další kroky v affiliate pak posloužila přednáška, jednoho z čelních představitelů CJ.com Julese Bazleyho o tom,
jak s affiliate pracují velcí retaileři z UK.


Na konferenci byla spuštěna unikátní soutěž pro affiliate partnery z České Republiky a ze Slovenska. Affiliateprojektroku.cz ocení na podzim
ty nejzajímavější affiliate projekty, více ZDE.

Na závěr konference proběhla panelová diskuze za účasti šesti affiliate odborníků, která řešila současný stav a budoucnost affiliate marketingu v ČR a na Slovensku.


Nedílnou součástí konference byl také networking a nechyběla ani vydařená afterparty do nočních hodin.

Více na www.affiliatekonference.cz


Těšíme se na 11. Affiliate konferenci na podzim 2017!

Co jste se na 10. Affiliate konferenci dozvěděli?

  • Od zástupců e-shopů zazněla jasná doporučení, jaké reklamy fungují, jaká jsou specifika jejich podnikání a jak efektivně přistupovat k affiliate propagaci
  • Affiliate partneři se podělili o své začátky a současný stav svého působení v affiliate. Představili svůj pohled na budoucnost affiliate spolupráce a tipy, jak vytvořit přidanou hodnotu pro inzerenta i koncového zákazníka.
  • Jak provozují affiliate program velcí retaileři v UK se mohly inspirovat e-shopy, které již mají nebo chtějí spouštět svůj affiliate program.
  • Jak správně nastavit Google Analytics tak, aby e-shopy i partneři měli všechny potřebné informace o svých affiliate kampaních.

Všechny přednášky z minulých konferencí ke shlédnutí a stažení naleznete zde.

 

Reference k affiliate konferenci:

Michal Hanáček
Ředitel společnosti, PILULKA
Konference jsem se účastnil již po několikáté, protože si vždy najdu přednášku, která mne zaujme především svojí odborností. Oproti jiným podobným konferencím je výhoda, že v určitých problematikách jdou přednášející až do hloubky. Reprezentativní prostory, kde se konference pořádá, jsou bezkonkurenční.

Tomáš Rýdel
MAFRA a.s.
Konference byla zase o něco lepší jako ta minulá. Osobně jsem se tam potkal s affilákama a inzerentama, se kterýma se znám a komunikuji vesměs online a jinde bych je nepotkal, tak mám lepší přehled, na čem zrovna dělaj, co funguje, co ne atd. Z přednášek jsem si odnesl velkou spoustu důležitých informací a ještě dnes mám problémy vše vstřebat a následně implementovat. Takové to, nevím co dřív :)

Petr Metela
HP TRONIC, marketing a produkce eTail
Affiliate konference pořádaná společností VIVnetworks představuje unikátní setkání affil inzerentů a partnerů nejen pro český E-commerce. Jednalo se již o osmý ročník, což samo o sobě naznačuje, že si pořadatelé dávají záležet a stále přinášejí nové a zajímavé přednáškové taháky předních českých affil specialistů. Konference je pravidelně obohacena o přednášky z oblastí, které úzce souvisí s tímto oborem a představují zdroj cenných informací pro všechny zúčastněné. Za pochvalu také stojí prostorný přednáškový sál s přístupem k WiFi a bohatý celodenní catering.

Affiliate blog VIVnetworks.com

Všechny články z blogu