4home – nový inzerent v síti CJ

[:cs][[{"type":"media","view_mode":"media_large","fid":"37","attributes":{"class":"media-image alignleft size-full wp-image-149","typeof":"foaf:Image","style":"","width":

       
[:cs]
4home
V Affiliate Programu 4home.cz si můžete vydělat zajímavé provize za zakoupené zboží od návštěvníků, kteří přišli přes vaše stránky. Portál 4home.cz nabízí rozsáhlý sortiment zboží od ložního povlečení a bytového textilu po pomocníky do kuchyně, elektro a vybavení pro práci na zahradu či v dílně. Naleznete zde široký sortiment zboží známých a prověřených značek. Slovenská verze 4home.sk připravujeme též ke spuštění. Máte možnost zajímavé finanční odměny - až 10 % z hodnoty objednávky v závislosti na kategorii zboží na první 3 měsíce od spuštění programu, dále od 4. měsíce provize až 7 % v závislosti na kategorii zboží. ukázky bannerů: Více informací o affiliate programu 4home.cz naleznete zde: Affiliate program. Pro registrované publishery nabízíme přímý odkaz na podmínky programu v CJ.com: https://members.cj.com?advertiserId=3955296[:]
       

Affiliate blog VIVnetworks.com

3 tipy, jak účinně využívat CJ ke zvyšování výkonu affiliate programu

Umíte analyzovat své affiliate programy v CJ? Víte, kolik času vám ušetří plánování kampaní přes nový nástroj CJ Placements nebo proč je důležité mít promyšlenou provizní strategii? Tyto otázky probíráme s našimi inzerenty v rámci Affiliate workshopu Jak naplno využívat potenciál CJ, na kterém představujeme nové nástroje technologie CJ a možnosti, jak s jejich pomocí výrazně zlepšit výkon affiliate programů. Workshop v současnosti pravidelně opakujeme, ale pokud se ho nemůžete zúčastnit osobně, přinášíme vám v článku alespoň 3 základní tipy pro úspěšnou práci se CJ nástroji pro inzerenty.

Celý článek
Proč se vyplatilo být na Reshoperu 2019?

Ať už vlastníte e-shop a chcete, aby rostl, nebo podnikáte v e-commerce a zajímají vás možnosti spolupráce, tahle akce vás pohltí. My vystavovatelé pro to každoročně děláme maximum a letos jsme se navíc opět předvědčili, že osobní setkání i v online businessu nadále přináší obrovské výhody, zejména pak příležitost zabývat se důležitými oborovými tématy do hloubky. Za námi je Reshoper 2019, den plný inspirace, kvalitního networkingu a zajímavých (nejen) marketingových projektů. Jaké to bylo být jedním z vystavovatelů? A proč se vyplatilo zastavit se tu za týmem VIVnetworks.com?

Celý článek
Všechny články z blogu